KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6307438
nr 630 7438
Sign Tobiasson, -45, Porträtt av Inga, 50 x 38
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 mars 2010
kl 17:59:00
150 kr
250 kr